Logo Brodíkova ráje

Brodíkův ráj Červený Kostelec

Ubytování v Brodíkově ráji

K ubytování jsou pro vás připraveny chatky, bungalovy, karavany a zařízené stany. Samozřejmě se můžete ubytovat ve vlastním stanu či karavanu. Chatky a velké bungalovy jsou po rekonstrukci vnitřního vybavení, všechny jsou pětilůžkové. Ve všech chatkách i bungalovech jsou lednice, rychlovarné konvice a povlečení. V případě potřeby je možné i vytápění. Před chatkami jsou zřízena ohniště s posezením.

Brodíkova pláž Dětské hřiště Stanování na louce Vnitřek chatky Vnitřek bungalovu

Plocha pro stany či karavany je v příjemném stínu březového háje nebo na slunné travnaté louce. Kemp je vybaven dostatečným počtem elektrických přípojek. Parkování automobilu je možné přímo vedle postaveného stanu či karavanu. Rovněž tak oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu.

Vodnická restaurace

Stravování je zajišťováno v originální Vodnické restauraci, nebo z vlastních zdrojů. K dispozici je společná kuchyňka s plynovými vařiči a dřezy s teplou vodou na mytí nádobí. Přímo v areálu je prodejna základních potravin, drogerie a denního tisku. V autocampu je rychlé občerstvení a zahradní restaurace.

Kemp má dobře udržované sociální zázemí. K dispozici je dostatečné množství dámských i pánských toalet včetně dětské. Umyvárny, sprchy i toalety jsou komplet vykachlíčkovány. Teplá voda je k dispozici, ve sprchách na mincovníky (10Kč). Celé sociální zařízení se průběžně uklízí po celý den.

Zábava a volný čas

V kempu je krásné dětské hřiště s houpačkami, lanovými prolézačkami a pískovišti. K dispozici půjčovna sportovních potřeb, kde si můžete půjčit pramice, kánoe, kajak či šlapadlo. Součástí Kempového informačního centra je úschovna kol. Kemp je oplocený a v noci hlídaný.

Ceník ubytování v roce 2017
Ubytování Cena za noc
Vlastní stan 75,-Kč
Karavan 85,-Kč
Osoba nad 15 let 75,-Kč
Chatka (5 osob) 890,-Kč
Bungalov velký (5 osob) 890,-Kč
Bungalov malý (4 osoby) 590,-Kč
Karavan (4-5 osob) 690,-Kč
Ceník pro školní výlety 2017
Ubytovací služby Cena osoba/noc
Ubytování chata, bungalov 100,-Kč
Povlečení (na celou dobu pobytu) 50,-Kč
Ubytování ve vlastním stanu (poplatek za stan se již neplatí) 50,-Kč
Polopenze (snídaně a jedno hlavní jídlo bez polévky včetně nápojů) 120,-Kč
Plná penze (snídaně, oběd včetně polévky, večeře, nápoje) 210,-Kč